Altın Yemek
Lezzetin Adı

Altın Yemek
" Lezzetin Adı "
 

   KURUMSAL

Altın Yemek İzmirALTIN YEMEK Toplu Yemek Fabrikamız, 400 metrekarelik kapalı alan olarak inşa edilmiştir.
Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 20 personelimiz tarafından hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, dağıtım filomuz tarafından müşterilimize ulaştırılmaktadır.
İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uymaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, ALTIN YEMEK'in hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. Usta ellerin hazırladığı yemeklerle, güler yüzlü hizmetiyle, Avrupa standartlarındaki ekipmanlarıyla, sahip olduğu HACCP TS 13001, ISO 22,000, ISO 9000 kalite belgeleri ve Gıda üretim sertifikaları ile ALTIN YEMEK Toplu Yemek, kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmuştur.

 

MİSYONUMUZ

ALTIN YEMEK, Personelini çağın gerektirdiği bilgilerle donatmayı önemli bir ilke sayan şirketimizin bünyesinde düzenlenen eğitimlerde, personeller yapılan işin mükemmel yapılması adına; kendi arasında bilgi alışverişinde bulunduğu gibi, uzman eğitimciler sayesinde yeni bilgilere de ulaşabilmektedir. Eğitimlerimiz; Gıda Mühendisleri Odası, KOBEM Eğitim Danışmanlık, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve İTÜ Gıda Mühendisliği bölümlerinden alınmaktadır. Altın Yemek Catering İnsan Kaynakları Departmanı aynı zamanda iyi bir eğitim planlamacısı olarak çalışmaktadır. Eğitimlerimizin özel bir yanı da üretim ve idari departman kadrolarının branş eğitimleri ile buluşturulmasıdır. İdari kadro "Yönetim" alanında farklı eğitimler alırken, üretim kadrosu ise "Mesleki Bilgi Gelişimi" alanlarında eğitimler almaktadır.

VİZYONUMUZ

"Kalite bizim için yaşam prensibidir" ilkesiyle yola çıkan Altın Yemek, yenilikçi çağdaş yatırımlar gerçekleştirerek, sektöründe verdiği kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası toplu ve hazır yemek üretici firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

 

 

Çalışma Saatleri

Hafta içi :
06:30 - 20:00
Cumartesi :
06:30 - 17:00
Pazar : Kapalı

Bizimle Çalışın

Ahçı, kalfa, komi. Bir çok personel ihtiyaçlarımız olabiliyor. Lütfen bilgilerinizi bırakın

Düşünceleriniz

Yemeklerimizi tattınız mı?
Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyiniz.
 

Neden Altın Yemek

Kaliteli malzeme
Hijyen bilinci
Teknolojik yenilikler
Deneyimli ahçılar
Yöresel lezzetler

Türk Web Ajans